Kardeşinin ölümüne yol açan FBI operasyonun intikamını almak isteyen Rus bir mafya lideri tarafından tutulan Çakal, kendisini yakalamaya çalışanları kolaylıkla atlatır.

Uluslararası takip geniş çapta büyüyor, ancak ihbarlara göre Washington Dc'de bir umut var.

Eski bir deyiş bir hırsızı yakalamak için bir hırsız gerektiğini söyler. Bu zamana kadar hırsız olmayan insanlar tarafından çok sayıda hırsız yakalandı. Bu mantıkla ilerlersek, gözü dönmüş bir suikastçıyı yakalamak için en az onun kadar psikopat bir suikastçıyı işe almak gerektiğidir.

FBI tarafından bir diskoya düzenlenen baskın, Rus yeraltı dünyasının üst düzey isimlerinden birinin vurulmasıyla sonuçlanır.

Abisinin intikamını almak isteyen Tarık Murad, "Çakal"adlı bir suikastçı kiralamıştır. Tehdit karşısında korkuya kapılan FBI'ın elinde ise tek bir seçenek kalmıştır. Çakal'ı tanıyabilecek ve öldürebilecek tek insan olduğu kadar en az onun kadar tehlikeli olan bir IRA keskin nişancısını serbest bırakmak.

Casusluk hayranlarının yanı sıra Bruce Willis ve Richard Gere hayranları, klasik hikaye yapısını göz Ardı edebilirse bu filmden oldukça memnun kalabilirler. 

Bu İçeriğe Tepki Ver (en fazla 3 tepki)

Facebook Yorumları