Andy Stitzer hayatında birçok şeyi gerçekleştirmiştir: Bir elektronik mağazasında güzel bir işi, rahat bir evi ve geniş bir çizgi roman koleksiyonu vardır.

40 yaşındaki Andy'in ilk milli maçını sakın kaçırmayın.

Sadece çekici olmaya çalışıyordum.

Andy Stitzer, kalan boş zamanlarını çizgi roman okuyarak, flüt çalarak ve Orta Çağ savaşçılarının minyatür figürlerini tasarlayarak harcamaktadır.  

Odasının duvarları Elvis Presley ve Nirvana grubunun posterleriyle çevrilidir. Ve en değerli hobisi oyuncak figürlerdir. Sevdikleri arasında Kaptan Amerika ve Aquaman ilk sıradadır. Onlarla oynayabilecek zaman yaratabilmek için hiş dışarı çıkmaz ve çizgi roman dergileri gibi oyuncakları da özel bir kutuda saklar.

Andy, filmin başlığının da ifade ettiği gibi, hiç sex yapmamış 40 yaşında bir bakir aynı zamanda bir kadınla karşılıklı konuşmamasının yanı sıra karşı cins hakkında hiçbir şey bilmemektedir.

Bir gün en yakın arkadaşı Andy'nin yegane sorunu olan sex meselesini çözmeye karar verir. Ve ona elinden geldiğince destek vererek kendine güvenmesini sağlamak için uğraşır. Andy uzun süre Bunlardan etkilenmez, ta ki üç çocuk annesi Trish ile karşılaşıncaya dek...

Bu İçeriğe Tepki Ver (en fazla 3 tepki)

Facebook Yorumları