Ülkelerine hizmet ettiler; şimdilerde ise zar zor geçiniyorlar. Bu riskli soygun planı onları zengin edebilir, tabii sağ kalabilirlerse.

Sana bunun aptalca bir fikir olduğunu söylemiştim!

Yeni planımız hayatta kalmak...

Darwinist mantığa göre aptallık cinsimiz için en tehlikeli sorun ancak Netflix, bunu bir sorun olarak görmüyor ve geniş film kataloğuna J. Chandler'ın son filmi Triple Frontier'ı ekleyerek aptallık ve sonuçları hakkında başarılı bir görsel sunuyor.

Bir görevi sonlandırmak isteyen eski özel kuvvetler mensubu beş kişi, Lorea adındaki Güney Amerika uyuşturucu kartelinin başını koltuktan indirmek için ve biraz da olsa zengin olabilme umuduyla bir araya gelir.

Bu operasyon gizli ve görev dışı bir operasyon olduğundan, bu beş ayrı iri yarı adam Lorea'nın milyonlarını çalabilir ve bu ahlaki olarak toplum tarafından kabul edilebilir. Çünkü o çok kötü, oldukça kötü bir adam; küçük çocuklara zehir satan bir adamın milyonlarını çalmak çok kötü bir şey ya da günah olmamalıdır? Ha?

Yaşlandıkça değer verdiğin şeyler eskisi kadar özel gelmemeye başlıyor.

Film başlangıçta bilinen soygun planını takip etse de bu plana sadık kalmıyor. Bir adam yarı istekli ekibini kurar, soygunu planlar, bu planı uygular ve sonrasında işler yolunda gider. Basit bir formül ancak hepsi filmin ilk sahnesinde gerçekleşiyor. Kişisel açgözlülükleri nedeniyle mükemmel planın dışına çıkan bu beş adamın uyum sağlaması ve zorlukların üstesinden birlikte gelmesi gerekiyor.

Bu İçeriğe Tepki Ver (en fazla 3 tepki)

Facebook Yorumları