İki yüzlü genç bir adam sosyal medya karalama taktiklerinin karanlık dünyasında başarıyı yakalar. Ama sanal kötülükleri kısa süre sonra gerçek hayatta şiddete yol açacaktır.

Hikayenin uzunluğunu, dengesiz bir karakterle bağlantı kurduktan sonra fark etmiyorsunuz. 

Beni arkadaş listene ekle!

'Gerçek en önemli şeydir,' diyor genç Tomasz filmin ortalarında ve bu söylediği yalanlar arasında en hafif olanı. Yine de yalan, kariyerinde en önemli yeteneği olsa da, yazar / yönetmen Jan Komasa'nın filmi The Hater'da karakterine bunun gibi onlarca özgünlük sağlıyor.

Hukuk öğrencisi Tomasz, kalbini güzel Gabi'ye kaptırır. Gabi'nin dikkatini çekmeye çalışan Tomasz aynı zamanda ailesinin saygısını kazanmak için de çabalar. Bu sırada popüler olan ancak ahlaki açıdan şüpheli yöntemlerle çalışan bir PR ajansında iş bulur. Bu sayede güzel Gabi'yi etkilemeyi umut eden genç adam, kısa sürede işinde oldukça başarılı olduğunu kanıtlar. Sosyal medya karalama taktiklerinin karanlık dünyasında başarıyı yakalayan Tomasz, bir süre sonra işinin olumsuz sonuçlarıyla yüzleşmek zorunda kalır.

'Nefret dünyayı yönetir. Facebook ve Instagram gibi sosyal ağlar onun en büyük müttefikleridir' diyor Jan Komasa'nın yeni filmi Hater.

Bu İçeriğe Tepki Ver (en fazla 3 tepki)

Facebook Yorumları