Tatilde, metroda, gezide. Exxen'de izlemek için 10 bölümden daha kısa 7 temel içeriği sizler için listeledik.

Hızlı, kısa ve heyecan verici programları art arda izlemek ister misiniz?

7: Öğrenci Evi

7: Öğrenci Evi

Kimden kaçıyorsun?

Aynı evde yaşayan ama birbirleri ile hiçbir ortak noktaları olmayan dört öğrenci üzerinden Üniversite hayatını, gençlik heyecanlarını ve aşk hikayelerinin anlatıldığı bir gençlik hikayesi.

6: İşte Bu Benim Masalım

6: İşte Bu Benim Masalım

Ne istediğine dikkat et.

Lisede geçen gençlik dizisi olan bu peri masalı, müzik yarışmasına hazırlanan ama sahne korkuları olan genç bir kızın hayat hikayesini anlatıyor.

5: Vahşi Şeyler

5: Vahşi Şeyler

Senin yüzünden.

Evlilikleri bitme noktasına gelen bir çiftin hayat hikayesi. Ayrılma aşamasında olan genç karı kocanın hayatı birlikte suça bulaşmalarıyla bambaşka bir hal alır.

4: Gibi

4: Gibi

Sana da tuhaf gelmiyor mu?

İlkkan ve Yılmaz, sürekli olarak birbirleriyle didişmekte olan iki yakın arkadaştır. En büyük özellikleri ise hayatlarını altüst edecek yeni bir şeyler bulmaktır.

3: Şeref Bey

3: Şeref Bey

Almanya'dan oğlum geliyor.

O romantik ve hassas olduğu kadar prensiplerine sıkı sıkıya bağlı ve son derece inatçı bir adam. En iyi aşçılar arasında gösterilen Şeref Bey bu kez yeni bir hayat için yola çıkıyor.

2: Hükümsüz

2: Hükümsüz

Onu kıskanıyorum.

Esma babasının hukuk bürosunda çalışan güzeli hırslı ve güçlü bir kadındır. Filiz ise bunun aksine inatçı ama kırılgan bir avukat adayı. Bir cinayet bu iki farklı kadının yollarını kesiştirecek.

1: Sihirli Annem

1: Sihirli Annem

Zaman geriye aksın.

Çocuklarıyla sıradan bir yaşam süren Sadık'ın hayatı Betüş'le tanışmasıyla hiç tahmin edemeyeceği Bir şekilde değişecek. Neden mi? Sadık ve çocukların bilmediği bir sorun var.

Bu İçeriğe Tepki Ver (en fazla 3 tepki)

Facebook Yorumları