Dwayne Johnson (Rock), D.C. Comics tarafından yayımlanan Süper Kahraman Black Adam karakterine hazırlanırken bu zamana kadar ilham aldığı birkaç aksiyon karakterinin bir listesini paylaştı.

Ağzını kapatıp kulaklarını açarsan Rock adını duyabilirsin.

Aksiyon film temelini oluşturan fiziksel cazibe, en vasat aktörlerin bile beyaz perdede Gladyatör gibi görünmelerini sağlayabilecek bilgisayar programları sayesinde değişti. Yine de evrendeki en büyük cüsseye sahip aksiyon yıldızlarından biri olan Rock, sunduğu fiziksel cazibeden oldukça gurur duyuyor. Son zamanlarda hayranlarıyla Instagram'da gerçekleştirdiği soru/cevap kısmında gençken hayranı olduğu kahramanların isimlerini paylaştı.

Listede bilgisayar programlarına güvenmek yerine gerçekten kendilerini, sabahın kör saatlerinde spor salonlarına atıp zorlayan yıldızlara büyük saygı duyduğunu açıkladı. Bunlardan bazıları: Harrison Ford, Steve McQueen, Charles Bronson, Clint Eastwood, Slvester Stallone ve en güçlüsü Arnold Schwarzenegger... 

Sizce de liste kısa değil mi?

Listede Jackie Chan, Bruce Lee ve Jean Claude Vandamme gibi hit isimlerin yokluğu dikkat çekebilir ama ne diyebiliriz? Herkesin kendine göre bir listesi var ve bize de saygı duymak düşüyor. 

Bu İçeriğe Tepki Ver (en fazla 3 tepki)

Facebook Yorumları