Blade Runner 2049 6 Ekim 2017'de sinemalarda.

35 yıllık bekleyişten sonra, şimdiye kadar yapılmış en iyi bilim kurgu filmlerinden biri, nihayet hak ettiği neticeye ulaşıyor.  Blade Runner, Ridley Scott'ın gerçek başyapıtlarından biri olmaya devam ediyor ve şu anda tek soru şu: Devamı orijinalinin verdiği hissiyatı verebilecek mi? Blade Runner 2049, 2017'nin en heyecan verici filmlerinden biri olacak gibi görünüyor.

Sony Yapım, son zamanlarda yepyeni bir fragman yayınladı. Ancak bu filmde bildiğimiz filmden daha başka bir heyecan yakalayacağız gibi gözüküyor, resimlere ve yayınlanan videolara bakınca.

Filmdeki başlıca bilgilere gelecek olursak Jared Leto'nun filmin kötü adamı Wallace'ı canlandırdığı .

Film, 30 yılın sonrasına ayarlanmış bir hikayeyle başlıyor. Ne yazık ki bu filmde Ridley Scott yönetmen olarak karşımıza çıkmıyor, bunun yerine Scario'nun yönetmeni Dennis Villeneuve bu filmde görev alacak. Yazar olarak önceki filmden de çoğumuzun tanıdığı K. Dick Androids filmin senaryosuna hayat verecek.

Filmin oyuncu kadrosundaysa Ryan Gosling, Harrison Ford, Robin Wright, Jared Leto bulunuyor.

6 Ekim 2017'de beyaz perdede karşımıza çıkacak olan Blade Runner 2049, eleştirmenler tarafından tam not almış gibi görünüyor. Bu da yapımcı ve ekibe biraz moral olacak gibi duruyor. İşin aslına bakacak olursak Blade Runner ile Blade Runnner 2049'u şimdiden kıyaslamaya sokacaklar gibi duruyor.

Blade Runner klasiğine yaklaşabilecek mi, fragmanına bakıp bir de siz değerlendirin?

Bu İçeriğe Tepki Ver (en fazla 3 tepki)

Facebook Yorumları