Gündelikçilik yapan genç Meryem zaman zaman baygınlık geçirmektedir. Yakın bir arkadaşının Tavsiyesi üzerine bir Psikiyatrist'e gider. Ancak Psikiyatrist Peri'yi sorularından biri rahatsız eder.

"Öteki"nin artık öteki olmadığı bir an gelir. 

Huzur istemek ve huzuru sevmek kolaydır. 'Beni kendi düşüncelerim içinde bırakın demek kolaydır. Ancak düşünceleriniz için mücadele etmeye hazır mısınız, bu aile ve toplum içinde çatışma bölgesine girmek anlamına gelir; Ve "çatışma" alanına girmeye hazırsak, savunmasız olduğumuzun ve zarar görebileceğimizinde farkında olmalıyız. 

Bir Başkadır, Netflix'in geniş abone tabanının izleyeceği türden bir konu değil. Dikkat çeken bir başlığı, ya da popüler bir oyuncu kadrosu yok. Ciddi bir şekilde tanıtımı yapılmadı... açık konuşalım daha önce hiç tanıtılmadı.

Ancak bunların hiçbiri önemli değil. 

Kaderleri tesadüfler eseri birbirine bağlanan birkaç karakteri konu alan Psiko/drama, herkesin farklı sosyo / ekonomik geçmişe ve kişisel sorunlara sahip olduğu hikaye'de başta sık sık nöbetler geçiren Gündelikçi Meryem tüm dikkatleri üzerine çekmeyi başarır.

Bu İçeriğe Tepki Ver (en fazla 3 tepki)

Facebook Yorumları