Kendini çevresindeki insanlara 'H olarak tanıtan esrarengiz bir adam, Los Angeles'taki zırhlı kamyon şirketi için yüz milyonlarca doları taşımayı kabul eder.

Jason, Alfa suçluların ortasında tek başına kalır; Ama, bu onun için sorun değil.

Jason Statham geri dönüyor.Taşıyıcı serileriyle dünya çapında ün yapan, birkaç hafta önce Erdoğan ile poz veren, gitgide geliştirdiği giyim tarzıyla "Klas" unvanını hak eden, ama aslında Ritchie imzalı Ateşten Kalbe, Akıldan Dumana filmiyle piyasaya giriş yapan Alfa bir erkektir o...

Statham, ününün ve şanının doruğuna ulaştıktan sonra sert adam kimliğini yenileme girişimleri yaptı Hatta bu uğurda, Mekanik /Parker gibi ucuz filmlerde, daha sert daha azgın bir şoförü oynadı.Ancak eski başarıya ulaşamayınca, onu var eden adamla beşinci kez geri döndü.

Ve işte "Taşıyıcı" bu filmle tekrar direksiyon başında ki yerini alıyor. İntikam odaklı bir kurguya sahip film, Los Angeles ve çevresini her hafta yüz milyonlarca dolar para dolu zırhlı kamyonetleri taşımakla görevli H isimli karakterin etrafında şekilleniyor.Göründüğünden dahada gizemli bir hayata sahip olan H'in gizli tuttuğu ve kendine göre kutsal amacını gerçekleştirme çabası ekranlara, yüksek seviyedeki aksiyon hissiyle bir araya gelerek yansıyor.

Uzun bir gece olacak...

Wrath of Man, aslında Ritchie"den beklediğimiz tarzda başlıyor. Jason, aksiyon filmlerinin o aslında sevdiğimiz dünyasında on tonluk kamyonuyla ilerliyor, kötülük hırsı ve günahlarla örülü bir dünyada H, bir yırtıcıdan çok bir av olduğunun farkında millerce yol alır.

Bu İçeriğe Tepki Ver (en fazla 3 tepki)

Facebook Yorumları